Arkadiusz Czapla
Kontakt:

e-mail : Napisz do mnie
piątek, 24 kwietnia 2015


Internetowe porady prawneCzego nie wolno agentowi nieruchomości?Umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przeczytaj uważnie przed podpisaniem, bo mogą znaleźć się w niej narzucane przez agencję nieruchomości zapisy naruszające prawa klienta, czyli tzw. klauzule niedozwolone.

Uwaga! Rejestr klauzul niedozwolonych prowadzony jest przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Od momentu, kiedy klauzula trafia do rejestru UOKiK, jest stosowanie staje się zakazane. W sprawdzeniu, czy Twoja umowa nie zawiera takich postanowień, może Ci pomóc (bezpłatnie) miejski lub powiatowy rzecznik praw konsumentów.
czwartek, 23 kwietnia 2015


Fundusze Europejskie w najbliższych latachNa inwestycje w latach 2014-2020 nasz kraj otrzymał z budżetu Unii Europejskiej 85.5 mld euro. To najwięcej ze wszystkich krajów członkowskich. warto z tych pieniędzy skorzystać.

Jak dużo Funduszy Europejskich mamy do zagospodarowania?82,5 mld euro, które otrzymaliśmy na lata 2014-2020, ma zostać zainwestowane przede wszystkim w takie obszary, jak zwiększenie konkurencyjności gospodarki, poprawę spójności społecznej i terytorialnej kraju oraz podnoszenie sprawności i efektywności państwa.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 634