Arkadiusz Czapla
Kontakt:

e-mail : Napisz do mnie
wtorek, 06 października 2015

Inwestowanie pieniędzyMasz np. 1000-3000 zł i zastanawiasz się co z nimi zrobić? Czy to są pieniądze, które warto w coś inwestować?

Czy odsetki na koncie, na lokatach bankowych dają gwarancje satysfakcjonującego zysku?Panuje powszechna opinia, że żeby zacząć inwestować, oszczędzać, to trzeba mieć duże pieniądze. Tak nie jest.

Uwaga! Oszczędzaj, inwestuj nawet najmniejsze kwoty (100-200 zł) miesięcznie dadzą Ci dużą kwotę, ale należy je inwestować w długim okresie.
poniedziałek, 05 października 2015

Będziemy chronieni przed spłacaniem długów spadkowych18 października wejdą w życie bardzo ważne zmiany dotyczące zasad dziedziczenia, dzięki którym spadkobiercy będą chronieni przed koniecznością spłaty wszystkich dziedziczonych długów.

Uwaga! Myśląc o spadku, rzadko kto bierze pod uwagę to, że oprócz majątku spadkodawcy, dziedziczone są także jego zobowiązania finansowe, a to często prowadzi do sytuacji, że spadkobierca jest zaskoczony, iż ma spłacić wszystkie długi spadkodawcy - także wtedy, gdy ich wysokosć wielokrotnie przekracza odziedziczony majątek. Nowe przepisy maja właśnie zapobiegać takiej sytuacji.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 679